קיבלתם שירות מקצועי ואישי? נשמח אם תחוו דעתכם!
 
קיבלתם שירות מקצועי ואישי?
נשמח אם תחוו דעתכם!
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מסור יהלום

 
מפעל ד.י.א.ל מייצר מגוון רחב של מסורים ושל להבים במידות מיוחדות לפי הזמנה, ומספק שירותי חידוש ללהבים קיימים.

סוגי המסורים של ד.י.א.ל:
  • מסורים לשימוש כללי.
  • מסורים לחיתוך רטוב או יבש.
  • מסורי יהלום לבטון, לאספלט, למרצפות, לקרמיקה, לקירות בכל המידות הסטנדרטיות וכן במידות אחרות בהזמנה מיוחדת.
  • מסורי יהלום לחיתוך שיש, גרניט פורצלן, בטון (לפי סוג ומכונה), אבן קיסר, כורכר וזכוכית.
  • ועוד.

מחפשים מסור מסוים לעבודה? זקוקים לייעוץ בנושא? המומחים שלנו מחכים לכם בטלפון.
 
מסורים לשימוש כללי
 
 

מסור יהלום: חובה בכל מפעל

 
כלי יהלום לתעשייה הם כלי עבודה חשובים והכרחיים בתעשיות שמתעסקות עם חומרי גלם מורכבים כמו בטון, שיש ועוד. עם כלי היהלום לתעשייה נמנים כלים רבים והמוכר שבהם הוא מסור יהלום בעל להב חזק שחותך כל חומר שיעמוד בדרכו. אנחנו ב- ד.י.א.ל כלים לתעשיית שיש ואבן בע"מ מייצרים ומספקים את כלי היהלום הטובים ביותר שתוכלו לקבל למפעל שלכם או לסוג העבודה בהתאם לחומרים וגם עובדים לפי הזמנה אישית לכל לקוח. אז אם עוד אין לכם מסור יהלום, אל תישארו מאחור ופנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

 

כיצד פועל מסור יהלום וממה הוא מורכב?

 
  • מסור יהלום הוא מסור רגיל שיכול להגיע בצורת רצועה או בצורת דיסק והלהב שלו מורכב מיהלום מלוטש. יהלום, כיאה לחומר החזק והצפוף ביותר בטבע, דורש מיומנות רבה לעיצובו והתאמת הצורה שלו לעבודה בתעשייה ודאי כשמדובר בחיתוכים מורכבים ומדויקים. אנחנו ב ד.י.א.ל כלים לתעשיית שיש ואבן בע"מ מספקים את הכלים הטובים והאמינים ביותר כך שדיסק היהלום הבא שלכם יהיה הכי מקצועי שתוכלו לקבל.

  • לעתים נשאלת השאלה על ידי לקוחות רבים, כיצד בכלל פועל מסור יהלום בהתמודדות מול חומרים חזקים וקשים. דיסק ומסור יהלום פועלים באופן הבא: הדיסק עצמו מולבש על ציר שמסתובב במהירות גבוהה מאוד, זאת על ידי מנוע שנמצא בתוך המסור. התזוזה המהירה שמגיעה במגע עם החומר אותו צריך לחתוך יוצרת חיכוך שיוצר חום וכך המסור או הדיסק מצליחים לחתוך את החומר. בחלק מהמקרים מסור יהלום משמש גם לשיוף של חומרים או השחזה שלהם ולאו דווקא לפעולת החיתוך.
 
עבודה עם מסור יהלום
 

ד.י.א.ל כלים לתעשיית שיש ואבן בע"מ מקפידה על הבטיחות

 
אנחנו ב- ד.י.א.ל כלים לתעשיית שיש ואבן בע"מ מקפידים על אמינות המסורים והמקדחות שאנו מפקידים בידי לקוחותינו כדי שהם יהיו בטוחות לעבודה. כל הכלים עומדים בכל התקנים ומשמשים לכל סוגי העבודה ללא סכנה בעבודה עצמה, לחומרים אותם חותכים וכמובן לא לעובדים שמפעילים אותם ומתעסקים עמם. הכלים שיוצאים מהמפעל שלנו הם העמידים והאמינים ביותר שתוכלו לקבל ויפעלו ללא תקלות ובהתאם למה שאתם צריכים לחיתוכים והשיופים הקשים והמורכבים ביותר.

 

תנו לניסיון לדבר

 
מסור יהלום ושאר כלי יהלום לתעשייה הם כלים מהותיים וקריטיים בשימושים בתעשיות רבות כמו התעשייה האווירית, ייצור נשק, מחצבות ועוד מפעלים שעובדים עם מתכות, אבנים ושיש. במקרים כאלו, טעויות בבחירת המכשירים שמסייעים בעבודה יהיו קריטיות ולכן חשוב לבחור בחברה מנוסה ומוכרת כמו ד.י.א.ל כלים לתעשיית שיש ואבן בע"מ.

אנחנו ב- ד.י.א.ל מספקים כלי יהלום ומסורי יהלום כבר שנים רבות ללקוחות גדולים וקטנים ויודעים כיצד להנחות את הלקוחות על אופן השימוש, כיצד להתאים את הכלי לעבודה וכמובן במידת הצורך התאמה באופן אישי לעבודה המושלמת ביותר. לפרטים נוספים ויצירת קשר פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.