קיבלתם שירות מקצועי ואישי? נשמח אם תחוו דעתכם!
 
קיבלתם שירות מקצועי ואישי?
נשמח אם תחוו דעתכם!
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כלי עיבוד

 
חברת ד.י.א.ל מייצרת מגוון רחב של כלי עבודה, המשמשים לעיבוד חומרים שונים באיכות גבוהה:

  • כרסומים לגרניט, לשיש ולאבן קיסר
  • רוטרים לשיש ולאבן קיסר
  • אופנים לגרניט קיסר
  • אופנים לבטון, לפוליש מרצפות ולשיש
  • ועוד

לא בטוחים מהו המוצר המתאים לעבודה? התקשרו עכשיו ונשמח לייעץ לכם בבחירת הכלים!
 
 
תעשיות האבן מייצרות מוצרים שונים שנועדו בעיקר לתחום התשתיות והבינוי. המוצרים הסופים שלהם כוללים אריחי חיפוי מגוונים שחלקם נועד להתקנה בתוך המבנים וחלקם מחוץ להם. כמו כן, הם מייצרים אבני שפה, צינורות בטון, גשרים מסוגים שונים ועוד. ייצור מוצרים אלו מחייב שימוש בכלי עבודה בעלי עוצמה רבה אשר מסוגלים לעבד את כל סוגי האבנים אותם כורים מהטבע. את מוצרי האבן השונים מתקינים בעלי מקצוע כמו בנאים, שיפוצניקים וקבלני תשתיות אשר מחוייבים להשתמש בכלי עבודה דומים, שכולם ניידים, לביצוע העבודות.
 

יהלומי תעשייה

 
היהלום הינו מינרל טבעי שנחשב לחומר הקשה ביותר שיש בטבע . יש שני סוגי יהלומים, יהלומי נוי המוכרים והיקרים ויהלומי תעשייה שהם, בעצם, יהלומים שאיכותם שונה מיהלומי נוי ומיועדים לתעשיית האבן. חברות המייצרות כלי עבודה לתעשיית האבן משתמשות ביהלומי תעשייה. יהלומים אלו מולחמים על אביזרי קצה כמו מקדחים, כרסומים, משורים, דיסקיות ועוד.
 
 
כרסומים לגרניט
 
 
 
שיש ולאבן קיסר
 
 
 
 
 
 
 

כלי עיבוד קבועים וניידים

 
קיימים כלי עיבוד שממוקמים באולמות ייצור והם משלימים פס ייצור שבאמצעותו מעובדים מוצרי אבן בכמויות גדולות מאוד. מוצרים אלו מיועדים ברובם לשוק המקומי ומשווקים לשוק העסקי והפרטי. קיימים כלי עיבוד ניידים אשר משמשים את כל קבלני התשתיות, הבנייה והשיפוצים העוסקים בהתקנת מוצרי חיפוי וכדומה. לדוגמא: קבלן התקנת מזגן צריך לעיתים לחתוך קיר מזוין. הוא יכול לבצע את העבודה בעזרת משור יהלום. קבלן איטום שרוצה לבצע איטום חיצוני בשטח מרוצף חייב לפתוח פוגות ועושה זאת אף הוא עם משור יהלום.
 

קדיחה יעילה ועדינה

 
מקדחה עם יהלום מסוגלת לבצע עבודה עדינה ויעילה כמו קדיחה בקרמיקה מבלי לסדוק או לשבור אותה. היהלום הקשה, יחד עם מהירות סיבוב המנוע הגבוהה יספקו את העוצמה הנדרשת לעבודות אלו.
 


רק אצלינו תוכלו למצוא את כל כלי העיבוד האיכותיים והמקצועיים ביותר.
כלים אלו יספקו סביבת עבודה בטוחה ותוצאות רצויות. התקשרו עוד היום!
 
דגמים בינלאומיים:
 
דגמים בינלאומיים