קיבלתם שירות מקצועי ואישי? נשמח אם תחוו דעתכם!
 
קיבלתם שירות מקצועי ואישי?
נשמח אם תחוו דעתכם!
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חיתוך שיש ואבן

 
תעשיות האבן לסוגיהן מייצרות מגוון של מוצרים שנועדו למטרות שונות. ישנם מוצרים שנועדו לענף התשתיות הכולל גשרים, מערכות להולכת ביוב ועוד, ואחרים שמיועדים לענף הבנייה הכולל מבנים תעשייתיים, מבני ציבור, בתים פרטיים וכדומה. ישנם אריחי חיפוי רבים ומגוונים ואת חומרי הגלם שמהם הם עשויים חוצבים במחצבות בארץ או מייבאים מחו"ל. האריחים הללו מיוצרים במפעלים מודרניים ונהוג להבדיל בין אריחי חיפוי חיצוניים לפנימיים.
 

עיבוד מוצרי אבן

 
יש צורך לעבד את כל המוצרים הללו כאשר העיבוד כולל: חיתוך וניסור, ליטוש, קדיחה וכדומה. מדובר על טיפול בחומרי אבן קשים והם מבוצעים, במרבית המקרים, בעזרת כלי עבודה עם גרעיני יהלום. היהלום הוא מינרל טבעי שנחשב לקשה ביותר בטבע ולכן, הוא מנוצל, בין היתר, לתעשיות האבן השונות. את כלי העבודה הללו (כמו מקדחות, משורים, דיסקים לחיתוך ולליטוש ועוד) ניתן למצוא במגוון מידות. את אביזרי הקצה מתקינים על מקדחות, מכונות ניידות ועל מכונות נייחות.
 

מוצרי חיפוי מגוונים

 
חיתוך שיש ואבן נעשה במפעלים המייצרים בלטות, אריחי שיש וקרמיקה בכמויות גדולות. בתוך אולמות היצור מעמידים מכונות, שחלקן ממוחשבות, אשר חותכות את האבן הגולמית המגיעה מהמחצבה ומעבדים אותה למידות שונות. מוצרים אלו מככבים בבתים רבים וניתן למצוא אותם במטבחים, בחדרי אמבטיה, בשירותים ובסלון כמו גם בחצרות ובגינות. מוצרים אלו נפוצים במרחב הפרטי והציבורי.
 

עבודות בנייה ושיפוצים

 
 
 
חיתוך שיש ואבן נעשה גם במסגרת עבודות שיפוצים ובנייה על ידי קבלנים המגיעים לשטח. קבלנים אלו משתמשים במקדחות ובמכונות ידניות שעליהן מורכבים אביזרי הקצה והן מיועדות לשלל משימות.
לדוגמא: קבלן שמבצע חיפוי חיצוני למבנה חייב, לעיתים, לחתוך אריח אבן כדי להתאימו לקיר. הוא עושה זאת בעזרת דיסק יהלום. חיתוכי אבן או שיש חייבים להיעשות בצורה מקצועית על מנת לא לגרום לסדקים ולשברים באבן עצמה. אביזרי קצה העשויים יהלום שמורכבים על המכונות והמקדחות הם בעלי עוצמה ויכולים לבצע את העבודה ביעילות וזריזות.
 
 
 
 
 
חיתוך שיש ואבן
 
 
 
 
 

להשיג את הכלים רק אצל המומחים

 
בחברת ד.י.א.ל. כלים לתעשית שיש ואבן בע"מ ניתן להשיג את כל כלי העבודה לחיתוך שיש ואבן. כדי לקבל תוצאה טובה- חשוב לעבוד עם הכלים הנכונים והבטוחים ביותר. צרו קשר עוד היום עם המומחים של ד.י.א.ל. כלי יהלום.