קיבלתם שירות מקצועי ואישי? נשמח אם תחוו דעתכם!
 
קיבלתם שירות מקצועי ואישי?
נשמח אם תחוו דעתכם!
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חומרי ליטוש

 
ד.י.א.ל. כלים לתעשית שיש ואבן בע"מ מומחים לחומרי ליטוש. תעשיית עיבוד האבן מעבדת אבני מחצבה מסוגים שונים. היא מקבלת גושי אבן גדולים של שיש, גרניט, אבן ירושלמית, חברונית ועוד. מגושים אלו מייצרים אריחים בגדלים שונים המותאמים, בסופו של דבר, לחיפוי במבנים. יש להבחין בין חיפויים חיצוניים ופנימיים, כאשר כל אחד מגיע עם מרקם חיצוני אחר. חיפויים חיצוניים שמיועדים להדבקה על קירות יכולים להיות חלקים או מחוספסים. משטחי הדריכה החיצוניים יהיו, לרוב, מחוספסים כדי למנוע החלקה בעת שהם רטובים. חיפויים פנימיים שמיועדים לדריכה יהיו חלקים ומלוטשים. ישנם גם חיפויים לאמבטיות שבמקרים רבים, הם מיוצרים עם חספוס כלשהו למניעת החלקה.

 
מבחר של כלי יהלום לתעשייה
ד.י.א.ל. כלים לתעשיית שיש ואבן בע"מ
חייגו אלינו 072-3215819
 

מכונות עיבוד

 
 
במפעלים מודרניים משתמשים במכונות מתקדמות, חלקן ממוחשבות, לחיתוך וליטוש אבני שיש, גרניט ועוד. את הליטוש מבצעים באמצעות דיסקים שעשויים מיהלום, והאריח המתקבל מלוטש בדרגה גבוהה מאוד. ליטוש אבן ושיש מתבצע גם באמצעות בעלי מקצוע מהתחום אשר מגיעים לדירות ולמבנים אחרים אשר בהם יש צורך ללטש את הרצפות בכדי לחדשן ולהקנות להן ברק. את העבודה מבצעים בעזרת מכונות ליטוש ניידות ועם דיסקים מיהלום שהם, בעצם, אביזרי הקצה.

 

ניתן למצוא מבחר של חומרי ליטוש יהלום:

 
  • דיסקיות יהלום קרמיות נצמדות - מיועדות לעבודה עם מים. ניתן למצוא במידות של 3 ו 4 מילימטר והן מגיעות במבחר צבעים. הדיסקיות מיוצרות בגרעיני ליטוש שונים. דיסקיות אלו מורכבות על מכונות פוליש וריצוף בעלות עוצמה. הדיסקיות נעות במהירותת גבוהה, משייפות את האריחים ומסוגלות לסלק כתמים שונים. מכונות אלו הינן בעלות הספק גבוה ובזכות הדיסקים המורכבים עליהן הן מצליחות ללטש בהצלחה משטחים גדולים בפרק זמן קצר יחסית.
 
 
 
 
 
חומרי ליטוש
 
 
 
 
  • כריות יהלום לליטוש ידני - מתאימות למקומות בהן מכונה חשמלית אינה אפקטיבית.
  • טבעות יהלום לליטוש - מיועדות להרכבה על מכונות ליטוש העובדות עם מים.
 
 
 

זקוקים לליטוש מקצועי?

 
בחברת ד.י.א.ל. כלים לתעשית שיש ואבן בע"מ אנו מספקים חומרי ליטוש מקצועיים ואיכותיים המשיגים את התוצאה הרצויה במהירות ויעילות. צרו קשר עוד היום לייעוץ מקצועי מאחד המומחים בחברה!