קיבלתם שירות מקצועי ואישי? נשמח אם תחוו דעתכם!
 
קיבלתם שירות מקצועי ואישי?
נשמח אם תחוו דעתכם!
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

השימושים השונים למסור יהלום

 
היהלום הוא מינרל עשוי פחמן נקי. היהלום נחשב לחומר העמיד ביותר בעולם. היהלום נוצר במעמקי האדמה בטמפרטורות של כ-1,200 מעלות צלזיוס. היהלום בימינו מוכר בתור אחד מחומרי הגלם היקרים ביותר שקיימים ומשמש בעיקר בתעשיית ייצור התכשיטים. חלק גדול מהיהלומים משמשים לייצור כלי ליטוש ליהלומים אחרים, שכן בשל קשיחות החומר, רק יהלום יכול לשמש לליטוש יהלום אחר.
 
 

מהו מסור היהלום?

 
 
מסור היהלום משמש לניסור וחיתוך של בטון, אריחים, מרצפות, שיש ואבן במצב רטוב או יבש. מסור היהלום מגיע באחת משתי צורות- הראשונה היא רצועה והשנייה היא דיסק. היהלום נמצא בחלק הלהב של המסור. היהלום המלוטש מסוגל לחדור דרך חומרים קשיחים ועמידים במיוחד וזאת לאור התכונות המאפיינות את היהלום. מנגנון מסור היהלום מבוסס על מנוע, אשר מניע את הלהב במהירות גבוהה במיוחד. מנגנון הדיסק פועל בצורה של דיסק אשר מולבש על ציר שמסתובב על ידי המנוע במהירות רבה. החיכוך שנוצר בין הלהב של מסור היהלום לבין המשטח יוצר חום, אשר לבסוף מביא לניסור, ליטוש או השחזה של החומר.
 
 
 
מסור יהלום משמש למגוון עבודות בתעשייה
 
 
 
 
מסור היהלום תורם מאד לבטיחות של המשתמש, שכן הוא מצליח לחדור דרך החומרים עם מינימום נתזים והפעלת כוח אלא מתבסס על עמידותו של היהלום כחומר. בחברת ד.י.א.ל. כלים לתעשית שיש ואבן בע"מ תוכלו למצוא מסורי יהלום מהטובים ביותר שיש כיום בשוק, תוך קבלת ייעוץ והכוונה מקצועית על ידי אנשי המקצוע המומחים שעובדים בחברה.

 
למידע נוסף על כלי יהלום לתעשייה
חייגו אלינו 072-3215819
 
 

התעשיות בהן עושים שימוש במסור היהלום

 
לאור היכולות המרשימות ביותר של מסור היהלום בחיתוך חומרים קשיחים ועמידותו של הכלי לאורך זמן, מה שמאפשר שמירה על משאבים, תעשיות רבות עושות שימוש במסור מסוג זה. תעשיות כמו למשל התעשייה האווירית, תעשיות ייצור נשק, מחצבות ומפעלי מתכות, אבנים, שיש ובטון כולן עושות שימוש במסור היהלום ככלי מרכזי בעבודתן במפעלים לייצור ותיקון של תוצרי המפעל. חברת ד.י.א.ל. כלים לתעשית שיש ואבן בע"מ מספקת למגוון רחב של תעשיות כיום בישראל מסורי יהלום מהסוג הטוב והאיכותי ביותר שניתן למצוא בשוק במחירים האטרקטיביים ביותר.