קיבלתם שירות מקצועי ואישי? נשמח אם תחוו דעתכם!
 
קיבלתם שירות מקצועי ואישי?
נשמח אם תחוו דעתכם!
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות ד.י.א.ל

 
ד.י.א.ל כלים לתעשיית שיש ואבן בע"מ מייצרים כלי יהלום לתעשייה, וכן כלי חיתוך, קידוח ועיבוד לטיפול במגוון חומרים קשים כגון: שיש, גרניט, בטון, מרצפות קרמיקה, גרניט פורצלן ועוד. כמו כן, החברה משווקת מוצרי איכות מבית היוצר של Sait ו- Tenax.
 
כלי עבודה לתעשייה
 

מוצרי החברה

 
מבחר הכלים שלנו כולל:
  • מסורים – מבחר מסורי יהלום, המשמשים לחיתוך יבש או רטוב של מגוון חומרים: שיש אבן גיר, גרניט אבן חול, כורכר, זכוכית, קרמיקה, רצפות אספלט, בטון, קירות, גרניט פורצלן ועוד.
  • מקדחים – מקדחי וידיה מיוחדים לקידוח בזכוכית, מקדחי יהלום, מקדחי כוס ארוכים לבטון וכן מקדחי כוס קצרים לקידוח מגוון חומרים: גרניט, קיסר, שיש, פורצלן וזכוכית.
  • כלי עיבוד – המבחר כולל: כרסומים, רוטרים ואופנים המתאימים לשימוש עם גרניט, שיש ואבן קיסר, אופנים לבטון, אופנים לפוליש מרצפות ועוד.
 

שירות אישי וייעוץ מקצועי

 
ד.י.א.ל מתגאה בשירות האישי הניתן לכל לקוח, שכולל התאמה ייחודית של כל מוצר לדרישות הלקוח, בשילוב ייעוץ מקצועי והכוונה למוצר המתאים. התאמה זו חשובה מאוד, מאחר והתאמה לא מקצועית של כלי עבודה למטרת השימוש, לשמו קנה הלקוח את המכשיר, תגרום למכשיר להישבר בקלות, לא לעבוד כמו שצריך, להתחמם מאוד או להישחק לאחר זמן קצר.
 

בית המלאכה של ד.י.א.ל

 
כל כלי העבודה של ד.י.א.ל מיוצרים בבית המלאכה, המאפשר לכם להזמין מוצרים במידות שונות בהתאם לצורכיכם. כמו כן, החברה מספקת גם חידוש ללהבים קיימים, המתבצע בהורדת השיניים הקיימות והחלפתן בחדשות.

לקבלת שירות עד הבית, התאמת מקצועית של המוצר, ייעוץ והכוונה אישית, התקשרו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!